en az 3 karakter olmalıdır

*Eylül 2023 tarihinden itibaren üretilen ZR-V e:HEV Advance modeline "Kör Nokta Uyarı Sistemi", Kasım 2023 tarihinden itibaren üretilen HR-V e:HEV Style modeline "Premium Ses Sistemi" ve Aralık 2023 tarihinden itibaren üretilen Civic Executive+ modeline "Trafik İşareti Tanıma Sistemi" donanımı ilave edilmiştir. Her bir ilave donanımın tavsiye edilen satış fiyatı, tüm vergiler dahil olmak üzere 35.000 TL'dir. Listede belirtilen tavsiye edilen araç fiyatları, ilave donanımlar hariç fiyatları içermektedir. Bu ilave donanımlar, araçların üretimi sırasında entegre edildiği için daha sonradan çıkartılamaz veya eklenemez. Detaylı bilgi için bayilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Listede yer alan fiyatlar 01.07.2024 tarihinden itibaren geçerli olup Honda Türkiye A.Ş. tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Honda Türkiye A.Ş. yetkili otomobil bayileri satış fiyatlarını bağımsız olarak belirleyebilir.

Listede yer alan fiyatlar Honda Türkiye A.Ş. tarafından belirlenen standart donanımlı araçlara aittir. Standart donanım dışındaki donanımların ve aksesuarların fiyatlandırılması halinde ÖTV matrahı ve vergi oranı güncel satış fiyatı üzerinden hesaplanır.

Fiyatlara aracın ilk kayıt ve tescil edildiği döneme ait Motorlu Taşıtlar Vergisi, Özel Tüketim Vergisi ve Katma Değer Vergisi dahildir.

Araç fiyatına dahil edilen tüm vergilerdeki değişiklikler, matrah ve oran değişiklikleri, vergi mevzuatında oluşan değişiklikler nedeniyle oluşacak artışlar ve ek vergiler, aracın satış fiyatına yansıtılarak teslim esnasında araç sahibi tarafından karşılanacaktır.

Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri (plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli) tavsiye edilen satış fiyatına dahil olup zorunlu trafik sigortası poliçe bedeli araç sahibine aittir.

Honda Türkiye A.Ş. önceden haber vermeksizin, satışa sunulan araca ait tavsiye edilen perakende satış fiyatını, her zaman değiştirme hakkına sahiptir. Güncel satış fiyatı aracın teslimi esnasında en son yayımlanmış olan tavsiye edilen satış fiyatıdır.

Araçların renk dahil donanım ve teknik özelliklerini önceden haber vermeksizin ya da haber vermek suretiyle değiştirme hakkı Honda Türkiye A.Ş.’de saklıdır.