en az 3 karakter olmalıdır

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Hem şehir içinde ve hem şehir dışında rahatça seyahat edebilmeniz için özenle tasarlanan donanımlar.

 • 6 İleri DCT Şanzıman

  DETAY
 • LCD Gösterge Paneli

  DETAY
 • LED Aydınlatma

  DETAY
 • Honda Seçilebilir Tork Kontrol Sistemi

  DETAY
 • Sürüş Modları

  DETAY
 • Entegre Bagaj

  DETAY
 • ABS

  DETAY
 • Acil Durum Fren Sinyalleri

  DETAY
 • Geniş Sele Altı Bagaj

  DETAY
Konfor ve Yakıt Tasarrufu İçin DCT Şanzıman

Konfor ve Yakıt Tasarrufu İçin DCT Şanzıman

LCD Gösterge Paneli

LCD Gösterge Paneli

Tamamen LED Aydınlatma

Tamamen LED Aydınlatma

Çekiş Kaybını Ortadan Kaldıran HSTC

Çekiş Kaybını Ortadan Kaldıran HSTC

Honda NC750X içerisinde yer alan HSTC sistemini dilerseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Devrede olduğu sürece belirlediğiniz seviyeye uygun olarak yakıt enjeksiyonuna müdahale eder ve ön tekerlek ile arka tekerlek arasında oluşan devir farklarını minimuma indirir.

Özel Sürüş Modları

Özel Sürüş Modları

Yüksek Kapasiteli Entegre Bagaj

Yüksek Kapasiteli Entegre Bagaj

Kilitlenmeye Karşı ABS

Kilitlenmeye Karşı ABS

Acil Durum Fren Sinyalleri

Acil Durum Fren Sinyalleri

Tüm Eşyalarınız İçin Geniş Sele Altı Bagaj

Tüm Eşyalarınız İçin Geniş Sele Altı Bagaj

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda NC750X Nerede Üretiliyor?

Japonya’da üretilen Honda NC750X, Honda mühendislerinin yoğun geliştirme faaliyetleri ile ortaya çıkmış özel bir motosiklettir. Manaus’ta yer alan Honda fabrikası, NC750X dışında CRF1000 ve PCX150 gibi önemli motosiklet modellerinin de üretimini yapmaktadır. 

Honda NC750X Garanti Süresi Ne Kadar?

Uzun yıllar kullanılabilecek motosikletler geliştirmeyi hedeflediğimiz için yasal olarak 2 yıl ve artı olarak 2 yıl Honda motosiklet şartlı onarım garantisi sunuyoruz. Yani NC750X’in 4 yıllık garantisi bulunuyor. 200 cc’den büyük motor hacmine sahip olan tüm Honda’lar gibi NC750X’in de garanti süresi 4 yıldır. Ayrıca size garanti süreniz bitse bile en iyi hizmeti sunacağımızı taahhüt ederiz. 

Honda NC750X'in Avantajları Nelerdir?

Honda NC750’in en önemli avantajları DCT seçeneği, entegre bagaj sistemi ve güçlü motorudur. Yüksek devirlere çıkmadan bile performans ve çekiş anlamında iddialı olması sayesinde NC750X hem şehir içinde hem de şehir dışında rahatça kullanılabilir. DCT seçeneği ile hassas vites geçişleri ile konforlu bir sürüş sunar. Bir tam boy kaskın sığabileceği kadar geniş olan entegre bagajıyla da arka tarafa çanta eklemenize gerek kalmaz. 

Honda NC750X Kimler İçin Uygun?

Yüksek motor hacmi ve yüksek seleye sahip tasarımı ile hem şehir içi hem de şehir dışında motosiklet kullanmak için uygun bir modeldir. A sınıfı ehliyete sahip olan herkes, NC750X’i kullanabilir. Ancak motosiklet deneyimi olmayan ve eğitim almamış kişilerin Honda NC750X’i kullanmaması önerilir. 

Honda NC750X Yakıt Tüketimi Ne Kadar?

Yüksek hacimli motoru ile Honda NC750X, şehir içi ve şehir dışı kullanımda oldukça düşük yakıt tüketimine sahiptir. Programlanmış Yakıt Enjeksiyonu Sistemine sahip olan motosiklet, pistonlara her zaman ideal yakıt ve hava karışımını ulaştırır. Böylece her zaman yüksek yakıt tasarrufu sağlanır.

KAMPANYALAR

HEMEN KEŞFET

SİZİ ARAYALIM