en az 3 karakter olmalıdır

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Sürüş deneyiminizi keyifli hale getirecek teknolojilere “Merhaba!” deyin.

 • ABS

  DETAY
 • Honda Seçilebilir Tork Kontrolü

  DETAY
 • CVT Şanzıman

  DETAY
 • LED Aydınlatma

  DETAY
 • Idle Stop

  DETAY
 • LCD Gösterge Paneli

  DETAY
 • Geniş Sele Altı Bagaj

  DETAY
 • Akıllı Anahtar

  DETAY
 • USB Type-C Soketi

  DETAY
Kilitlenmeye Karşı ABS

Kilitlenmeye Karşı ABS

Arka Teker Patinajını Önleyen HSTC

Arka Teker Patinajını Önleyen HSTC

CVT Şanzıman

CVT Şanzıman

Tamamen LED Aydınlatma

Tamamen LED Aydınlatma

Yakıt Tasarrufu İçin Idle Stop

Yakıt Tasarrufu İçin Idle Stop

LCD Gösterge Paneli

LCD Gösterge Paneli

Tüm Eşyalarınız İçin Geniş Sele Altı Bagaj

Tüm Eşyalarınız İçin Geniş Sele Altı Bagaj

Akıllı Anahtar

Akıllı Anahtar

Elektronik Cihazlarınız İçin USB Type-C Güç Soketi

Elektronik Cihazlarınız İçin USB Type-C Güç Soketi

Honda Plaza Mutluhan Siyah <br /> Mat Galaxy Black Metallic <br /> (NH A76M)

RENK SEÇİMİ

Lütfen bir renk seçin

Siyah <br /> Mat Galaxy Black Metallic <br /> (NH A76M)

Beyaz <br /> Pearl Jasmine White <br /> (NH B35P)

Gri <br /> Pearl Jupiter Gray <br /> (NH C60P)

Mavi <br /> Mat Suit Blue Metallic <br /> (PB 434M)

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda PCX125 Nerede Üretiliyor?

Honda PCX125, 1996 yılında Vietnam’da kurulan Honda fabrikasında üretilmektedir. Birçok Honda otomobil ve motosikletin parçalarının da üretildiği bu fabrika, motosiklet üzerine özel bir uzmanlığa sahiptir. 

Honda PCX125 Bakım Periyotları Ne Kadar?

Bütün Honda motosikletlerde olduğu gibi PCX125’in 12 ay kullanıldığında ya da kullanım kitapçığında yer alan kilometre sınırı dolduğunda Honda Yetkili Servisleri tarafından bakımdan geçirilmesi gerekir. Böylece motosikletinizi uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Honda Yetkili Servislerinden randevu almak için internet formunu doldurmanız yeterlidir.

Honda PCX125 Yakıt Tüketimi Ne Kadar?

Honda PCX125, düşük ağırlığı ve Programlı Yakıt Enjeksiyon sisteminin sağladığı verimlilikle düşük yakıt tüketimine sahip bir motosiklettir. Enjeksiyon teknolojisi, pistonlara tam olarak ihtiyacı olan yakıt ve hava karışımını iletir. Böylece bir tam depo benzinle kilometrelerce yol katedebilirsiniz. Ayrıca düşük yakıt tüketimi sayesinde çevreye çok daha duyarlıdır. 

Honda PCX125 Aksesuarları Nelerdir?

PCX125’e 35 ya da 39 litrelik çanta gibi aksesuarları ekleyebilmeniz mümkündür. Ancak Honda’nın önerdiği ya da Honda Yetkili Bayilerinde satılan orijinal ürünler dışında başka bir aksesuar takmamanız önemlidir. Çünkü orijinal olmayan aksesuarlar hem size hem de motosikletinize zarar verebilme ihtimaline sahiptir. Buna ek olarak aksesuar soketi ile dilediğiniz elektronik aksesuarı scooter’ınıza eklemeniz mümkündür. PCX125 için özel olarak geliştirilen aksesuarlara buradan ulaşabilirsiniz.

Honda PCX125 Otomatik Vites Mi?

Honda PCX125’te otomatik bir şanzıman teknolojisi olan V-Matic kullanılır. Bu teknoloji Honda otomobillerinde de kullanılan CVT şanzıman teknolojisine oldukça benzerdir. V-Matic şanzıman içerisinde, DCT ya da manuel şanzımandan farklı olarak dişli yerine kayış sistemi bulunur. Belirli bir aralıkta sonsuz vites oranı sağlayan bu teknik ile motosikletin hızına ve anlık hızlanma ihtiyacına en uygun oran otomatik olarak saptanır ve ayarlanır. Bu sayede motosikleti akıcı ve sarsıntısız şekilde sürebilirsiniz.

Honda PCX125 Fiyatları Ne Kadar?

Honda PCX125’in fiyatları, dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle satın almadan önce mutlaka tavsiye edilen satış fiyatlarını kontrol etmenizi öneriririz. PCX125 fiyatları konusunda dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta, tavsiye edilen satış fiyatları ile bayi fiyatları arasında değişiklik görülebileceğidir. Bu nedenle nihai satış fiyatını öğrenmek için bayilerimizle de iletişime geçmenizi öneririz. 

KAMPANYALAR

HEMEN KEŞFET

SİZİ ARAYALIM