Yeni CR-V Anasayfa > Otomobil > Yeni Cr-V

Yeni CR-V GENEL BAKIŞ
YENİ CR-V HİSLERİNİZİ HAREKETE GEÇİRMEK İÇİN HAZIR
YENİ CR-V'Yİ KEŞFEDİN

Dünyanın en çok satan* SUV modeli CR-V yeniden tasarlandı ve mükemmelleştirildi. Ortaya cesur ve özgün tasarımla gelişmiş Honda mühendisliğinin eşsiz sentezi çıktı.

Bir önceki neslin güçlü çizgilerini modern tasarım anlayışıyla yeniden yorumlayan yeni CR-V'nin her bir ayrıntısı daha sportif bir görünüm ve daha gelişmiş bir sürüş deneyimi elde etmek için geliştirildi.

Yeni 1.5L VTEC TURBO benzinli motoruyla benzersiz bir sürüş keyfi sunmak için tasarlanan yeni CR-V’de ilk kez yedi koltuklu konfigürasyon opsiyonel olarak kullanıma sunuluyor.

Kaynak: JATO Dynamics (Satış periyodu Ocak 2013 - Aralık 2017). Kapsadığı pazarlar EU + EFTA, NAFTA, Çin, Japonya, Brezilya, Rusya, Endonezya, Avustralya, Arjantin, Güney Afrika, Güney Kore, Tayland, Vietnam.
HER AN KONFOR HER AN HUZUR

Yeni CR-V'nin kabini sürücü ve otomobil etkileşimini en üst düzeye taşıyacak şekilde tasarlandı.

İnceltilmiş A sütunları sayesinde sunulan ideal görüş açısıyla otomobilinize hakimiyetinizi her koşulda korurken, sürücü odaklı yerleştirilmiş kumanda elemanları da ergonomik kullanımı ile her anınıza konfor katacak.

Seçkin ahşap görünümlü detayları ile klasik ve modern çizgileri bir araya getiren yeni CR-V, size en iyi kabin içi deneyimini yaşatmak için Aktif Gürültü Önleme teknolojisini standart olarak sunuyor. Kabin içi ses seviyesini azaltan bu teknoloji ile evinizdeki huzuru otomobilinizde de yaşayacaksınız.

RENKLER